EET BOX - Laniko.cz


EET BOX

EET bude brzy poviností pro každého podnikatele, a tak vám nabízíme elegantní řešení této situace dotykovou pokladnou EET.

eet boxEET BOX je ideální řešení pro malé prodejny, cukrárny, kavárny, vinárny, občerstvení. BOX obsahuje již předinstalovaný tablet ASUS se systémem PEXESO, který je limitován 100 položkami a bez skladového hospodářství. Mobilní tiskárna je již spárována s tabletem. Aktualizace SW Pexeso probíhají přes Google play či App Store a jsou zdarma, včetně propojení na EET.

Stačí pouze vybalit, zapnout, nastavit prodejní údaje a během 10 minut prodáváte.

 

Mobilní tiskárna

Aby byl systém kompletní, je v BOXU již přibalena mobilní tiskárna Birch, která je již spárovaná s tabletem. Tiskárna má výdrž baterie 8-15 hodin v plném provozu. Balení obsahuje také pouzdro na opasek a všechny potřebné propojovací kabely, nemusíte již nic dokupovat. BOX obsahuje vše potřebné, včetně českého manuálu k tiskárně a prodejnímu programu PEXESO.

 

Pokladní systém PEXESO - licence v ceně

PEXESO je unikátní a uživatelsky velmi příjemný a jednoduchý pokladní systém, pro dotykové monitory, dotykové pokladny (POS), tablety, chytré telefony a jiné mobilní terminály a zařízení. Je určen pro všechny druhy gastronomických provozů i pro jakýkoliv typ obchodu s prodejem zboží a služeb. PEXESO pracuje na základě systému “Drag and drop” (táhni a pusť) - stačí danou položku či stůl podržet a přetáhnout na jiné místo. Poskytuje také statistiky - počítá kliky obsluhy, rychlost zaúčtování a vyhodnocuje nejlepšího obsluhujícího (vhodné pro individuální motivační systém odměňování zaměstnanců).

eet box

Od kdy mají e-tržby (EET) platit?

 Od 1. prosince 2016 - Ubytování, Stravování a pohostinství - CZ-NACE skupina 55 a 56.

 Od 1. března 2017 - Maloobchody a velkoobchody - CZ-NACE skupina 45, 46 a 47.